Erişilebilirlik

ABD'de İkisi Kayıp Çocuklara Ait 7 Ceset Bulundu


Missing Teens Bodies Found Oklahoma
Missing Teens Bodies Found Oklahoma

ABD’nin Oklahoma eyaletinin Henryetta şehrinde bir mülkte, 7 kişinin cansız bedeni bulundu. Bulunanlardan ikisinin kayıp olarak aranan iki çocuğa ait olduğu açıklandı. Ölü bulunan kişilerden birinin de cinsel saldırı suçundan hüküm giymiş bir kişi olduğu belirtildi.

Polisin cinsel saldırı hükümlüsü Jesse McFadden’in yaşadığı yerde yaptığı aramada 14 ve 16 yaşlarındaki iki kayıp çocuğun cansız bedenlerinin bulunduğu açıklandı.

Polis, basın toplantısında verdiği bilgide, diğer cansız bedenlerin McFadden ve aile üyelerine ait olduğunun sanıldığını ancak henüz kimlik tespitlerinin tam olarak yapılmadığını belirtti.

Polis yetkilileri şehirde Pazartesi günü erken saatlerde, bölgede iki çocuğun kaçırıldığına dair bir alarm yayınlamıştı.

Polis sabaha karşı saat 3’te McFadden’in yaşadığı mülke gidildiğini ve burada yapılan aramada cansız bedenlerin bulunduğunu açıkladı.

39 yaşındaki McFadden, hapishanede bulunduğu sürede bir cep telefonu kullanarak küçük bir kız çocuğuna cinsel taciz mesajları göndermekle suçlanıyordu ve davası Pazartesi günü görülmeye başlayacaktı. McFadden daha önce 2003 yılında tecavüz suçlamasıyla ceza almıştı.

STÜDYO VOA

Cumhuriyetçi üye George Santos Temsilciler Meclisi’nden ihraç edildi – 1 Aralık
lütfen bekleyin

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00
XS
SM
MD
LG