Erişilebilirlik

New York Progressive Uluslararası Motosiklet Fuarı

Geleneksel New York Progressive Uluslararası Motosiklet Fuarı Javits Jacob Center Fuar Merkezi'nde yapıldı. Üç gün süren fuar motosiklet tutkunlarının adeta akınına uğradı.

Bu yılki fuarda en büyük ilgiyi, Amerika Başkanı Barack Obama’nın onuruna ünlü motosiklet üreticisi Harley Davidson tarafından tasarlanan özel yapım motosiklet çekti. Amerikan bayrağının kırmızı, mavi ve beyaz renklerinde tasarlanan özel yapım motosiklette Başkan Obama ve eşi First Lady Michelle Obama’nın resimleri de yer aldı. “Obama” adına özel olarak tasarlanan motosiklet ile hatıra fotoğrafı ve selfie çektirmek için motosiklet tutkunları adeta birbirleriyle yarıştı.

Uluslararası motosiklet üreticisi dev firmaların yeni modellerini tanıttığı fuara çok sayıda özel tasarım motosiklet üreten küçük firmada katıldı. Suziki, Yamaha, Honda, Victory, Indian, BMW, Ducati, Harley-Davidson, Triump, Kawasaki ve gibi motosiklet sektörünün tanınmış uluslararası firmalarının ürettikleri motosikletler, ATV’ler, scooter’lar, motosiklet aksesuarları, kıyafetleri, motosiklet turizm şirketleri de fuar da yerlerini aldı.

Fuara çok sayıda uluslararası motosiklet kulübü ve antika motosiklet satışı yapan firmalar da katıldı. Bazı motosiklet firmalarının özel gösterim ve show’larının da yapıldığı fuarda çocuklar için de özel etkinlikler düzenlendi. “New York Progressive Uluslararası Fuarı” motosiklet sektörünün en önemli fuarlarından biri olarak gösteriliyor. Önceki gün sona eren fuarı gezenlerin sayısının iki yüz bin kişiyi geçtiği tahmin ediliyor.

Daha fazla

XS
SM
MD
LG